پلتفرم واژینال تایتنینگ

انتخاب اول شما در جوانسازی واژینال

پلتفرم واژینال تایتنینگ

پلتفرم جوانسازی واژینال Votiva دارای نتایج آنی و همچنین پیشرفت و بهبود در طول زمان است. راه حل های سلامت زنان، با افزایش میزان آگاهی از مسائل بهداشتی که قبلا مورد توجه قرار نداشت، افزایش داده است. بدن زنان با افزایش سن شاهد تغییرات جدید مثل از دست دادن الاستین و کلاژن تا آسیب های فیزیکی مرتبط با زایمان در واژن و کاهش استروژن خواهد بود.
نگرانی های شایع بهداشت زنان عبارتند از:

  • کاهش الاستیسیته و پیدایش چین و چروک ظاهری در لابیا و واژن
  • کاهش جریان خون و حساسیت در واژن
  • احساس درد ناشی از هیپرتروفی لابيا
  • کاهش سطح علاقه جنسی و اعتماد به نفس

حال زمان یک درمان ایمن و موثر است که سریع و راحت باشد. پلتفرم جوانسازی واژینال Votiva ارائه دهنده تکنولوژی هایی جهت درمان و جوانسازی داخلی و خارجی واژن به صورت غیر تهاجمیست.

دانلود کاتالوگ

هندپیس FormaV

هندپیس FormaV یک تکنولوژی تقویت عضله به صورت عمقی و غیر تهاجمی برای سلامت زنان است. انرژی یکنواخت آراف برای رسیدگی به مشکلات مربوط به اختلالات جنسی و تایتنینگ کف لگن درون واژن ساطع میشود. تطبیق پذیری هندپیس واژینال FormaV اجازه می دهد اپراتور یک راه حل سفارشی برای رسیدگی به انواع مشکلات بهداشتی زنانه که به علت پیری، تغییرات هورمونی یا آسیب فیزیکی رخ می دهد را فراهم می کند. بیماران اغلب نتایج را بلافاصله، همراه با نتایج مداوم در هفته های بعد، می بینند.

هندپیس FractoraV

هندپیس FractoraV از انرژی RF فرکشنال برای بهبود مشکلات سطحی پوستی (بافت پوست) تا مشکلات عمقی پوست (با گرمای عمیق و تایتنینگ) از طریق Resurfacing استفاده می کند. درمان با آراف دو قطبی (بایپلار) به پزشکان امکان یک درمان دقیق در نقطه هدف به صورت غیر تهاجمی را میدهد. هندپیس جوانسازی واژینال Fractora با اعمال گرمای عمقی باعث افزایش الاستیسیته پوست و بازسازی کلاژن شده تا به طور مثبت روی سلامت زنان و کیفیت زندگی تاثیر گذار باشد.

نظر پزشکان مشهور دنیا