پلتفرم جراحی لیپولیز با آراف

نتایج جراحی لیپولیزر بدون اسکار!

پلتفرم جراحی لاغری

اگر شما بیمارانی دارید که نیاز به تخلیه چربی بدون برش، زخم و یا دوره نقاهت دارند، پلتفرم جراحی لیپولیز با آراف BodyTite یک سرمایه گذاری عالی برای کلینیک شماست. پلتفرم جراحی BodyTite به علت استفاده از تکنولوژی آراف، باعث بازسازی بی نظیر بافت کلاژن شده که نگرانی در مورد شلی و افتادگی پوست باقی مانده در منطقه درمان که در سایر تکنولوژی های لیپولیز رخ میدهد را از بین میبرد. تکنولوژی بادی تایت، جدیدترین روش بادی کانتورینگ نیمه تهاجمی توسط کمپانی INMODE آمریکاست. Bodytite توسط تکنولوژی RFAL (لیپولیز با آراف Radio-Frequency Assisted Lipolysis) طراحی شده است و لیپولیز داخلی، خارجی و بازسازی سه بعدی سپتوم فیبری را فراهم می کند.
امروزه بیماران می خواهند تا حد امکان از جراحی اجتناب کنند. با BodyTite و FaceTite، بیماران شما می توانند چربی را بدون تَرَک پوست و چروک و افتادگی کاهش دهند. آنها به نتایجی زیبا و ماندگار مشابه نتایج جراحی، بدون زخم و دوره نقاهت طولانی مدت دست می یابند.
تکنولوژی RFAL با انقباض پوستی سه بعدی می تواند یک نوآوری در کلینیک شما باشد. دستگاه BodyTite و FaceTite به شما این امکان را می دهد تا مجموعه ای از روش های نیمه تهاجمی را برای فرم دهی و لیفت شکم، سینه، صورت، گردن، بازو، ران و بافت زانو ارائه دهید.

دانلود کاتالوگ

هندپیس BodyTite

هندپیس BodyTite مجهز به تکنولوژی کنترل دمای دائمی بافت است تا همواره دمای اعمال شده به بافت چربی در حالت ایده آل باشد (نه زیاد که موجب سوختگی شود و نه کم که اثربخش نباشد). به کمک این تکنولوژی هنگام درمان مناطق مختلف بدن، اپراتور همواره از دمای واقعی لحظه ای بافت اطلاع پیدا میکند؛ حتی در مناطق عمقی چربی که دستگاه های ترمومتر لیزری هم نمی توانند به دمای آن ناحیه دست یابند.
هندپیس بادی تایت امکان درمان در تمامی نقاط بدن با هر حجم از چربی را به شما میدهد، حتی درمان چربی های عمیق تا 50 میلی متر (2 اینچ)!

هندپیس FaceTite

FaceTite یک راه حل نیمه تهاجمی برای کانتورینگ صورت و مناطق کوچک بدن است. پزشکان می توانند به نتایجی مشابه جراحی پلاستیک صورت بدون اعمال برشهای جراحی دست یابند. این یک درمان ایمن، موثر و هیجان انگیز است که باعث تغییرات چشمگیر زیبایی شناختی در بیماران میشود.
در Facetite حرارت اعمالی به صورت کاملاً یکنواخت ساطع میشود. فن آوری کنترل دمای دوگانه (داخلی و سطح پوست) باعث افزایش ایمنی و کنترل بیشتر نسبت به سایر فن آوری ها میشود. این امر موجب میشود تا 100% انرژی در نقطه هدف مورد درمان تخلیه شود و این پزشک است که درجه حرارت را تنظیم و کنترل می کند. گرادیان حرارتی باعث دستیابی به نتایج مطلوب می شود.

تصاویر قبل و بعد

* برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی، روی آنها کلیک کنید

نظر پزشکان مشهور دنیا