کویتیشن+ RF+ وکیوم

کویتیشن

کویتیشن چیست؟
Ultrassound Cavitation یا فرایند “حفره زایی”، روشی جدید است که در آن با استفاده از امواج فراصوت (با فرکانسی در حدود 40KHz)، سلولهای چربی منهدم شده و تری گلیسیرید (چربی ذخیره شده) به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد تجزیه می شود. گونه های جدید چربی، به راحتی و به کمک جریان خون و سیستم لنفاوی از محل دور می شوند و به تدریج وارد متابولیسم شده یا از بدن دفع می شوند.
تکنولوژی FDAدار کویتیشن به از بین بردن چربی های مقاوم در برابر ورزش و رژیم غذایی کمک می کند. اگر کویتیشن با تکنولوژی هایی نظیر RF همراه شود، طی چند جلسه درمانی، شاهد کاهش سایز و از بین رفتن چربی موضعی خواهید بود.
این روش غیرتهاجمی، ایمن، بدون درد و با حداقل عوارض جانبی ممکن است. 5 تا 10 جلسه درمانی کویتیشن با فواصل زمانی 2 تا 3 روزه، رضایت بیمار را به همراه خواهد داشت.

معرفی دستگاه NBW-S100:
RF سه قطبی + اولتراسونیک کویتیشن + RF تک قطبی
این دستگاه از ترکیب تکنولوژی های RF و وکیوم و یک سیستم قوی کویتیشن با فرکانس 40KHz برای چربی شکنی موضعی استفاده می کند. امواج فراصوتی قوی می توانند یک اثر انفجاری بر روی سلولهای چربی داشته و سبب انبساط و انقباض مایع درون سلولی و ایجاد میکرو حفره های هوا بین سلول ها می شوند. در مرحله انقباض، امواج فراصوت فشار مثبت به سلول ها وارد کرده و در مرحله انبساط این فشار منفی است.
سیستم RF تک قطبی و سه قطبی، نه تنها بر روی پوست اثرگذار است؛ بلکه بر روی چربی زیر پوستینیز تأثیر گذاشته و بنابراین می توان علاوه بر صورت و گردن برای حذف چین و چروک و سفت کردن پوست، آن را به بخش های دیگر بدن برای از کاهش وزن، بهبود ظاهر پوست پرتقالی، سفت کردن شکم پس از زایمان و غیره نیز اعمال کرد.
سیستم موج فراصوتی قوی از بهترین فرکانس فراصوت برای شکل دهی بدن (40KHz) بهره می برد. با استفاده از امواج فراصوتی و اثر حفره زایی، بافت چربی در هم شکسته شده و سپس توسط سیستم لنفاوی و خون جذب می شود. سیستم RF با استفاده از فرکانس 600KHz، باعث می شود در اثر نوسان مولکول های آب و اصطکاک میان آنها گرما تولید شود. در نتیجه ی این حرارت، کلاژن سازی تحریک شده و چربی ها شروع به ذوب شدن می کنند. سیستم وکیوم با استفاده از کنترل پالسی قابل تنظیم می تواند ماساژ سطح بالایی را به بدن اعمال کند.

مشخصات فنی:

 • توان خروجی: 500W
 • صفحه نمایش 8 اینچی
 • ولتاژ و فرکانس تغذیه: 220V/50HZ 110V/60HZ
 • کویتیشن

توان: 1 تا 10 j/cm2
زمان استفاده: 1 تا 60 دقیقه
فرکانس: 40KHz

 • RF
 • توان: 1 تا 50 j/cm2
  زمان: 1 تا 60 دقیقه
  حالت عملکردی: پیوسته/ پالسی
  فرکانس: 2MHz

  دانلود کاتالوگ

  تصاویر

  * برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی، روی آنها کلیک کنید