کرایوسونا

کرایوسونا

کرایوسونا یک اتاقک برودتی یک نفره است که برای سرما درمانی سیستمیک مورد استفاده قرار می گیرد.
در طول درمان دما توسط اپراتور در محدوده 140- تا 160- درجه سانتی گراد تنظیم می شود. زمان نیز از 30 ثانیه تا 3 دقیقه قابل تغییر است. کرایوسونا مجهز به صفحه بالابر است تا کسی که در داخل”cryobath” قرار گرفته است، تا شانه هایش در معرض سرما قرار بگیرد. سر در خارج از منطقه سرد قرار می گیرد بنابراین کاربر می تواند از هوای اتاق اصلی تنفس کند. همچنین این راه حل اجازه می دهد افراد مبتلا به claustrofobia (ترس از فضای بسته) هم از کرایوسونا استفاده کنند. علاوه بر اینها، امکان صحبت با بیمار در طی درمان وجود دارد و در نتیجه امنیت آنها بیشتر می شود. درب لولایی اتاقک سونا می تواند در هر زمانی با کوچکترین نیرویی توسط بیمار باز شود و این ویژگی، قوت قلبی دوباره برای بیماران از نظر داشتن ایمنی مطلق است. کرایوسونا یک سیستم جریان هوا دارد که گاز مورد استفاده در پروسه خنک کردن کابین را خارج کرده و به طور همزمان هوای اتاق اصلی را تهویه می کند. داخل کابین بیضی شکل و ناهمگن بوده و به گونه ای طراحی شده است تا دمای داخل به طور مساوی در همه جا پخش شود.

شرکت JUKA ، تولید کننده و توسعه دهنده کرایوسوناهای با کیفیت بالا، ایمن و مقرون به صرفه است.
JUKA از سال 2002، در حال تولید و بهبود کریوسوناها (که تحت عنوان دستگاه های کرایودرمانی(Cryotherapy machines)، اتاقک های کرایو (Cryochambers)، استخرهای کرایو (Cryopools)، کپسول های کرایو (Cryocapsules)، کابین های کرایو (Cryocabins) و پوسته های کرایو(Cryopods) نیز شناخته می شوند) هستیم.
تجهیزات کرایوسونا برای سرمادرمانی رایج طراحی شده اند که درجه حرارت از °C 110- تا -190 °C را در کابین بیمار ارائه می دهند.
این سیستم، بخارهای نیتروژن مایع را با هوای تازه مخلوط می کند تا درجه حرارت بسیار کمی در داخل کابین بیمار در طول جلسه درمان ایجاد کند. سرما درمانی، سیستم ایمنی بدن را تحریک کرده و فرآیندهای بهبوددهنده در بدن را آغاز می کند. سرما درمانی در طب ورزشی نیز بسیار محبوب است. این دستگاه به ورزشکار این امکان را می دهد که پس از تمرینی سخت، با کمک سرما درمانی، بسیار سریعتر به حالت اولیه خود بازگشته و بهبودی کلی پیدا کند. سرما درمانی سبب خواهد شد که بدن بعد از آسیب های سخت و فشارهای زیاد، سریع تر بهبود پیدا کند. صنایع مربوط به زیبایی، از سرما درمانی به منظور بهبود گردش خون، سلامت پوست، مبارزه با تغییرات ناشی از افزایش سن و حذف سموم از بدن بهره می برند. در حوزه پزشکی، راهکارهای کرایویی به بهبود یافتن بعد از بیماری یا عمل جراحی، درمان بیماری های پوستی، افزایش سلامت و بهبود عمومی در بیماری های مختلف کمک خواهد کرد.

دانلود کاتالوگ

تصاویر

* برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی، روی آنها کلیک کنید